Yapış – Komple Anketi Yazılım
• Çevrimiçi, kağıt, mobil ve kiosk anketleri
• Herhangi bir dilde Anketler
• Güçlü analiz ve raporlama
• Veritabanı ile iki yönlü entegrasyon
• Sertifikalı veri güvenliği

Hemen arayın: 020 7747 8900
Sizin Ücretsiz Deneme → Alın
Create toplayın Analizi Güvenlik Desteği
Benzersiz Anketi Deneyimleri oluşturun
Sadece soru sormak daha fazlasını yapın. Eğer başka bir yerde bulabilirsiniz daha gelişmiş ve esnek özellikleri ile, Snap Anketi Yazılım, her katılımcıya bir uyarlanmış ve eşsiz bir anket deneyimi getiriyor.
• Görsel ve interaktif sorular katılımcılara Engage
• Dinamik içerik ile keyifli anketler oluşturun
• Veritabanı verileri ile kişiselleştirin
• Anket şablonları herhangi bir formatta için optimize
☰ Tam Özellik Listesi ✔ örnek Anketler
Herhangi Dili Araştırmaları
Tasarım, dağıtmak ve anketler analiz herhangi bir dilde sağdan sola ve karakter tabanlı dilleri dahil. Kolay çeviri için İhracat.
Tasarım ve Markalaşma
senin anket görünüm ve his gerçekten bir fark yaratıyor. SNAP adlı anket tasarım araçları size anket özelleştirmek ve mükemmel organizasyonun marka tamamlayacak reassuringly profesyonel anket oluşturmak için tam bir esneklik verir.
In-Survey Hesaplamaları
Bizim en gelişmiş ve eşsiz anket aracı, içinde anket hesaplamaları anket tamamlandı ediliyor gibi cevaplar recategorise. Belirli hedef takip soruları ve bilgileri göstermek için yönlendirme, boru ve maskeleme ile kullanın.
Soru Yönlendirme (Atla Mantık)
. Cevaplarda veya önceki ankete verilen cevaplardan herhangi bir kombinasyonuna dayalı herhangi bir soru sor Yönlendirme (mantık atlayın) kağıt araştırmalarından elde edilen verileri girerken de aktif – böylece her zaman tutarlı verilerin emin olabilirsiniz.
Metin Değişiklik (Boru)
Veri kalitesini artırmak ve araştırma daha bir konuşma gibi hissettirecek. Herhangi bir soruya Cevaplar için anket daha sonra her yerde tekrar edilebilir metni kişiselleştirmekveya sorularınız.
İki Yönlü Veritabanı Bağlantıları
Anketler kişiselleştirin ve otomatik kayıtları güncelleştirmek. Senin düzenlenen davalı bilgiler veritabanında anketinde yerde takılabilir ve aynı zamanda sorulara cevap öncesi kullanılabilir.
Veriler Birleştirilmiş Kağıt anketleri
Yönlendirme talimatları göster ve benzersiz kimlik veya referans numaraları yazdırmak veri birleştirilmesi . Kitapçıklar da dahil olmak üzere herhangi bir kağıt boyutuna yazdırma ve biçim adres düzeni zarfları uygun.
Etkileşimli Sorular
Katılımcıların Engage ve SNAP adlı dizi ile yanıt oranlarını artırmak interaktif sorular , veya kendi oluşturmak için özel editörü kullanın.
Cevap Maskeleme
Gösterme veya gizleme cevap kategorileri önce verilen cevaplar bağlı. Maskeleme Cevapkatılımcıların dikkatini odaklanır, daha doğru veriler sağlar ve analizi kolaylaştırıyor.
Her yerde, Herzaman Cevaplar toplayın
Online, kağıt üzerinde ve hareket – Sizin için ve anket katılımcılarına bir, otomatik, verimli ve keyifli anket deneyim.
• Akıllı telefon, tablet veya masaüstü için optimize edilmiş Anketler
• Tarama kağıt doğru ve hızlı bir şekilde cevap
• Kesintisiz çevrimiçi veya çevrimdışı mobil görüşme
• Online anket programları yönetin – davetiye ve paneller
☰ Tam Özellik Listesi ✔ örnek Anketler

Çok Biçim Anketler
Anketler dağıtın Online , kağıt üzerinde ve üzerinde kiosk ya da mobil cihazlar . Benzersiz bir görünüm uygulayın ve her sürümü hissediyorum ve analiz için birlikte tüm sonuçlar getirebilir.
24/7 Mobil Anketler
Daha iyi geribildirim. Hatta Wi-Fi siyah noktalar, kesintisiz görüşme anında yakalanançekin Mobil Anywhere bir bağlantı kullanılabilir olduğunda otomatik olarak veri ve anketler senkronize.
E-posta Davetler ve Paneller
Program anket davetleri otomatik ve hedeflenen müşteri ve müşterilerine hatırlatmalar takip. Ya da ideal davalı paneli oluşturmak için 7,5 milyon profilli katılımcıların bizim CINT dünya çapında paneli erişin.
Tarama Kağıt Cevaplar
Yapış tarama modülü kısa iş yapar kağıt anketleri tarayarak hızlı ve verimli bir şekilde, size ihtiyacınız olan bilgileri doğru alırken zamandan tasarruf -.
Otomatik Uyarılar
Yanıtları anket hızlı tepki. Otomatik e-posta uyarıları belli bir cevapta veya cevapları tarafından tetiklenen, ve sizin, iş arkadaşları veya katılımcılara gönderilir. Uyarılar önceden yazılı metin ve anket yanıtları içerebilir.
Adaptif Anket
Bir genelinde mümkün olan en iyi deneyimi sunmak anket cihazların aralığı . Yapış otomatik olarak cihazın ekran boyutu anketi tamamlamak için kullanılan algılar ve en iyi bakmak olacaktır anket sürümünü görüntüler.
Katılımcı Grupları
Elbette değerlendirmeler, ürün testi veya 360 derecelik anketler için ideal bir – Snap gruplandırılmış Anketleri ile devam eden veya tekrarlanan değerlendirme için anket işlemini otomatikleştirme.
Kiosk Modu
Bir deneyim geribildirim noktasını yakalayınözel kiosk ya da güvenli tablet . Anketler ve veri raporlama için anında mevcut olan tüm cevapları ile, otomatik olarak senkronize edilir.
Eklentiler
Katılımcılar yapabilirsiniz dosyaları eklemekgibi bir CV veya fotoğraf olarak yanıtları anket.
Güçlü Analiz ve Raporlama
Veri analizi bile deneyimli araştırmacılar için, zor olabilir.Snap Anketi Yazılım size ihtiyacınız fikir edinmenize yardımcı yenilikçi raporlama ve analiz araçları içerir.
• Dinamik ve esnek Akıllı Raporlar üretin
• Anket sonuçlarının bir anlık özetini görüntüle
• Analiz araçları çırpıda paketi ile veri kolaylaştırın
• Hisse analizi ve ve çevrimdışı raporlar
☰ Tam Özellik Listesi ✔ örnek Anketler

Akıllı Raporlama
Toplu üreten birden çok rapor varyasyonlarıtüm analizler ve yorumlar, örneğin bir birey, bölge, departman veya ekip, gerçek zamanlı olarak güncellenir ve her okuyucuya benzersiz yapılandırılmış olan.
Özet Raporu
Sunun önemli anlayışlar çırpıda ile kuruluş veya müşterilerine anında özet raporlar .Gerçek zamanlı olarak güncellenen sonuçları her anket için önceden.
Analiz Araçları
Rafine basitleştirmek ve verilerinizi recategorize . SNAP analizi araçları anket yanıtlarının mantıklı yardımcı; analiz stilleri yelpazemizi kullanabilir sonuçlarını sunmakaçıkça.
Contextualised Analiz
Bireysel analizler Terzi , örneğin ya da belirli bir hedef kitleye yönelik komple raporlar, görüntülemek memnuniyet skorları kombine tüm diğer yerlerde karşı bir yer için.
Analiz Girişler
Müşterilerine ve iş arkadaşlarınızın veringerçek zamanlı 24/7 erişimi ve kişiselleştirilmiş anket sonuçları. Set izinleri belirli analizler ve raporlar görüntüleyebilir ve anında yeni analizler oluşturmak için.
Filtreler
Belirli sorulara cevap ne kadar farklı grupların bakın. yanıtları Filtre FREETEXT cevaplar için anahtar kelime arama dahil olmak üzere herhangi bir soru veya soruların kombinasyonu için.
Metin Tepki Analizi
, Ölçmek kategorize ve metin yanıtları filtresonra WordClouds veya listeleri gibi cevap özetlemek. Yorumları göster yanında diğer sorulara, örneğin yaş veya cinsiyet yanıtlar.
Veri Yönetimi
Daha geniş bir bağlamda sonuçları görmek ve güncel kayıtları tutmak , otomatik veri ithalat ve ihracat için anketler ve veritabanı arasında.
Istatistik
Bizim paketi istatistiksel araçlar sizden, anket yanıtları desenleri ve eğilimleri belirlemek yardımcı olacaktır faktör , küme ve boşluk analizi z, t ve u testleri.
Sen güvenebilirsiniz Güvenlik
Bizim yazılım ve sistemler mümkün olan en yüksek standartlarda sertifikalı, böylece veri bizimle güvende olduğundan emin olabilirsiniz.
• ISO / IEC 27001 sertifikalı
• Kendi sunucudan online anketler çalıştırın
• Veri anket döngüsü boyunca şifreli
• ABD ve İngiltere’de SAS 70 / SSAE 16 sertifikalı veri merkezleri
Güvenlik, Erişilebilirlik ve Profesyonel Anahat>

ISO 27001
Biz birkaç kuruluşlardan biri olmaktan gurur duyuyoruz sertifikalı ISO27001 bilgi güvenliği için mümkün olan en yüksek standart -.
Sertifikalı Veri Merkezleri
Bizim İngiltere ve ABD merkezli veri merkezleri olan SAS 70 / SSAE 16 yüksek performans ve yüksek güvenlik ihtiyaçları için, güvenilir, güvenli ve uyumlu bir sistem sağlamak için sertifikalı.
Bizim Yazılım, Sunucu
Online abonelik hizmeti bir alternatif olarak, aynı zamanda bizim çalıştırabilirsiniz online anket yönetimi , kendi sunucularında sistemi – maliyet etkili ve size tam kontrol sağlar.
Veri Şifreleme
Davalı veriler olduğu şifreli transit sunucu ve ne zaman, istirahatte.
TRUSTe Sertifikalı
Biz kapsamlı tanıştım gizlilik belgelendirmeTRUSTe tarafından kurulan gereksinimleri.
Günlük Açığı Tarama
Bizim sistemleri titiz ve bağımsız tabidirgüvenlik tarama verilerinizi güvende tutmak için.
Destek You Need
Biz anket projesi önemli olduğunu biliyoruz. Bizim dost, İngiltere merkezli destek ekipleri sadece bir telefon uzakta nedeni budur.
• Telefonla veya e-posta yoluyla İngiltere merkezli teknik destek
• Yüz yüze veya online eğitim
• Web seminerleri, videolar, çalışma sayfaları ve kullanıcı forumu
Yapış Eğitim> Destek Kaynakları>

Bire-bir Teknik Destek
Get teknik yardım dostu çekin uzman ekibimiz sizin anket ile. Telefonla veya e-posta yoluyla bize ulaşın ve biz geri yolda anket proje olsun yardımcı olmak için ekstra mil gidersiniz.
Eğitim
Biz bir dizi var eğitim kursları sizin ihtiyaçlarınıza göre ve kendi anket kullanarak – danışmanlık tarzı da dahil olmak üzere araştırma sürecinin her yönüyle kapsayan.
Web seminerleri ve Videolar
Bizim video kütüphanesi Snap Anketi Yazılım en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Up-to-date yeni özellikler ile tutun ve almak uzman rehberlik gibi etkili anket tasarımı ve analizi gibi konularda.
Çalışma Sayfaları
100 Erişim çalışma sayfaları anket sürecinin her yönüyle kapsayan adım adım talimatları ile.
Kullanıcı Forumu
Bizim Yapış uzmanları tarafından yönetilir,kullanıcı forumu karşılamak ve diğer Yapış kullanıcıları fikir değiş tokuş etmek için mükemmel bir yerdir.
Yazılım Güncellemeleri
Sadece indirin yeni sürümleri vegüncellemeleri web sitemizden düz.
Yapış Daha Detaylı Özellikleri
• Analiz Girişler
• Analiz Araçları
• Cevap Maskeleme
• Markalı Anketler
• Bağlamsallaştırılmış Analiz
• Dinamik Anket
• E-posta Uyarıları
• In-Survey Hesaplamaları
• Etkileşimli Sorular
• Cep Anketler
• Yapış Mobil Anywhere
• Çoklu Dil Araştırmaları
• Online Anketler
• Tarama kağıt Anketler
• Yönlendirme (Atla Mantık)
• Akıllı Raporları
• İstatistiksel Analiz
• Anket Raporları
• Metin Değişiklik (Boru)
• İki Yönlü Veritabanı Bağlant

————————————–

Yönlendirme ve Atla
Emin olun katılımcıların kendi özel özelliklerine veya cevaplar odaklı sorular sorulur.

Çoğu araç yönlendirme (dallanma) var ve seçenekleri atlamak, ancak TailorBuilder yaparyönlendirme ve yapılması gerektiği gibi atlayın .Sadece basit mümkün olduğu atlamak soru ya da bir sonraki uygun soruya bir davalı yönlendirin. Ama TailorBuilder da bir çok gelişmiş bir şekilde bunu yapmak için bir davalı yönlendirebilirsiniz. Örneğin gebelik hakkında bir soru, erkek katılımcıların için atlanabilir. Ayrıca bu 25 daha VKİ inaktif ve / veya sahip yüksek erkek katılımcıların yönlendirilmesi mümkündür ( daha fazla egzersiz istiyorum nasıl sorgulamaya uzunlukları ve ağırlık) temel alınarak hesaplanmıştır. olasılıklar sınırsız ve benzeri ‘ve’ hesaplamaları ve mantık formüllerini içerebilir, ‘veya’, ‘,’ daha büyük ” eşittir ‘ ‘den daha küçük, vs.

________________________________________

Soru Tipleri
Soruları istediğiniz şekilde değildir.

Açık sorular
Sadece metin girişini veya sadece sayı izin için bir seçenek. Numaraları için alt ve üst sınırları seçebilirsiniz.

Çoktan seçmeli
davalı sadece bir seçenek, ya da birden çok seçenek seçmek için izin. seçeneklerin minimum ve maksimum sayıda geliştirici tarafından atanabilir.

Selectbox / açılır menü Likert ölçeği Tarihi (GGAAYYYY)

________________________________________

Daha iyi kullan
Kolayca soru yapmak ve kendi isteklerine göre tasarım adapte.

Net bir set-up programı kolay TailorBuilder tüm özelliklerinden faydalanmak için yapar. Bir adım adımprogramı aracılığıyla kılavuz hiçbir zaman anketler oluşturmanıza yardımcı olacaktır. lay-out / tasarım sizin anketlerin olabilir tamamen kendi editör tarafından tercih, ya da stil (CSS) uyarlanmış. olasılık. sonsuz bir görsel (WYSIWYG) kullanımı , HTML editörü . Yazılım bilgisi gerektirmez aracı kullanmak için TailorBuilder bir kolaylaştırır gönder davetiye ve hatırlatmaları , e-posta veya sms yoluyla. (Manuel veya otomatik)

________________________________________

Geribesleme
Kendilerine verilen cevaplar ve özelliklerine uygun olan katılımcıların geri ver.

Uygun geribildirim vermek anket araçları ile her zaman mümkün değildir. TailorBuilder yeteneğine sahiptirkişiselleştirilmiş geribildirim oluşturmak . Kolay kullanımlı formüller ile oluşturulabilir vb bireyler, hedef gruplar, cevapları adapte Geri Bildirim, önceki ziyaretleri.Ipsative geribildirim tek farklı ziyaretler sonuçlarını karşılaştırarak da mümkündür davalı. Video terzilik , bir davalı tarafından verilen cevaplara göre kişisel video geribildirim vermek için kullanılabilir. kullanın grafiklergörüşlerinizi daha görsel hale getirmek için.

________________________________________

Teknik sayfalar
Biz sizin için mümkün olduğunca kolay hale getirmek için çalışıyoruz.

Anketler yapmak kamuya açık veya günlük-in üzerinden erişilebilir . Üstelik bir web sitesi olan anket entegre veya tek başına anket. Yapmak mümkündür Web tabanlı her zaman ve her yerde, geliştirici ve katılımcıların hem mevcut. İhracat verileri Excel ve SPSS . Dilde Güvenli veri depolama, veri şifrelenir ve korunur güvenlik duvarı tarafından. Günlük yedekleme veritabanıSOAP arayüzü. kısıtlama yok verilerinin miktarına ilişkin.

 

Anketlerimizin Genel Özellikleri

 

Standart Soru TipleriHızlı online anketler oluşturmak için 15 en yaygın soru türleri seçin.
Anket Şablonlar ve Soru KütüphanesiKolay anket oluşturulması için anket şablonları ve kapsamlı soru kütüphanede yüzlerce.
Profesyonelce tasarlanmış Anket TemalarMükemmel görünümlü online anketler oluşturmak için 20 anket temadan birini seçin.
E-posta, web sitesi, blog ya da QR kodları aracılığıyla dağıtınSenin anketler dağıtmak için birden fazla kanalı yararlanın.
Davalı İzleme ve İstatistikBireysel katılımcıların izlemek ve nasıl cevap verdi.
Gerçek zamanlı RaporlarıSağlam gerçek zamanlı raporlama ve analiz.
Mobil Uyumlu AnketlerMobil cihazlarda gelişmiş teslimat için anket Format
Sosyal Ağ Entegrasyonu (facebook, twitter, bağlantılı-in)Kolayca sosyal En popüler kullanarak anketler dağıtmak
AnketlerSenin Katılımcıların gelen hızlı cevaplar toplamak için bir anket oluşturun.
E-posta Desteği24 * 7 destek.
Brand Logo Anketler özelleştirinHızla upload ve anket başlığına logo ve özel metin eklemek.
iPad QuestionPro AppYeniden çevrimiçi olduğunuzda QuestionPro ile senkron seamless olacak çevrimdışı mobil anketler yönetmek
Küresel Şifre KorumasıAnketler şifre korumalı erişim etkinleştirin.
Mantık atla / dallanmaSofistike çok düzeyli dallanma ve anket çağrı. Anketin sonuna dallanma içerir.
Kişiselleştirilmiş e-posta Davet (posta birleştirme)Şirket veritabanları ile sorunsuz bir e-posta entegrasyonu.
Hatırlatma e-postaları İşlevsellikAnket tamamlamamış olanlara hatırlatma e-postalar gönderin.
CSV, Excel’e aktarKolayca daha fazla analiz ve sunum için anket veri ayıklamak.
Öncelikli E-posta Desteği
Gelişmiş Soru TipleriYan matris masa ve daha dinamik bir görünüm kadar tabloları, referans veri (örneğin zip, alan kodu), yan içerir.
Aksiyon UyarılarBirisi ankete sorularınıza belirli bir şekilde cevap verdiğinde hemen haberdar olun.
Multimedya Desteği (resim, ses, video, Flaş)Vb flaş, avi, mp3, quicktime dahil, müzik ve film klipleri ekleme
Özelleştirilebilir Anket TemaAnketin görünüm ve his üzerinde tam kontrol.
Dilde AnketlerÇift bayt karakter setleri (Çince / Japonca vb) ve Arapça ve İbranice gibi sağ-To-Sol dilleri de dahil, tüm dillerde anketler oluşturmak için destek.
Dilde Anketi Çeviri YükleBizim Microsoft Excel şablonu kullanarak birden fazla soru ve diller için dil çeviri yükleyin.
Gelişmiş dallanma MantıkKomple anket akışı üzerinde kontrolü: Ekstraksiyon, Boru, Zincirleme, göster gizle Mantık, ve daha fazlası.
SSL Güvenli AnketlerTamamen güvenli veri transferi için Anketi SSL güvenlik etkinleştirin. SSL, E-posta / Şifre, Kullanıcı Adı / Şifre, Jeton.
Özel Değişkenler Dış Veri YakalamaSizin belirlediği özel değişkenlere dayalı verileri oluşturun yakalama, ve segment.
Özel Değişken HaritalamaYanıtları görüntüleme ve raporları analiz ve anketler, anket ve anketler oluştururken, e-posta davetiyeleri görmek için özel değişkenleri ekran adlarını atayın.
Gelişmiş Filtreleme ve SegmentasyonDilim ve zar veri – tabanlı tepki, esaslı süresi, dış değişken tabanlı.
İndirilebilir RaporlarSPSS, Grafikler ve Grafikler, PowerPoint, Excel, Dropbox, Google Docs, CSV İhracat verileri.
Çoklu Kullanıcı / kullanıcı / ay 99 $ HesaplarıHesaba ek kullanıcılar ekleme, kontrol okuma / yazma erişimi.
Uzmanlar Live Chat
Salesforce EntegrasyonOtomatik Salesforce.com veritabanına anket göndermek.
500,000’den İletişim yükleListesinin başına 500,000’den maksimum temas.
Özel Hesap YöneticisiAtanmış bir hesap yöneticisi ve öncelikli telefon desteği 24 saat / gün yararlanın.
Özel Anketi ScriptingQuestionPro sağlam özel komut dosyası modülü özel mantığı oluşturmak ve son kullanıcı deneyimini kontrol etmenizi sağlar.
White Label LisansıTam CSS kontrolü de dahil olmak üzere tam beyaz etiket ayrıcalıkları.
Tam API DesteğiBizim REST API sağlam yeteneklerini yararlanarak özel entegrasyonlar oluşturun.
Özel Giriş PortalıŞirketinizin markalaşma ile bir özel giriş sayfası kullanıcıları için oluşturulur.
Özel Alan AdıKatılımcıların ile markanızı güçlendirmek için (örneğin surveys.yourdomain.com gibi) anketler için özel bir etki alanı adı ayarlayın.
Diğer Anket Araçlar Veri AlmaDiğer anket platformlardan verileri korumak böylece QuestionPro anket ve davalı veri göç destekleyecek
Genişletilmiş Multimedya Desteği500MB maksimum depolama alanı.

 

—————-

Güçlü, basit, sezgisel anket oluşturucu.

Kolayca ve hızlı bir sürükle & bırak editörü ile anketler oluşturun.

En kolay yolu, inşa dağıtmak ve online anketler, formlar, anketler ve anket analiz için. …, Gerekli hiçbir kodlama veya programlama bilgisine indirmek sadece tarayıcınızı açın ve gitmek için bir şey yok. müşteri memnuniyeti, pazar araştırması, akademik araştırma, personel değerlendirmesinde, ve daha fazlası için mükemmel bir çözüm!

SIGN UP BUGÜN ÜCRETSIZ  Hiç kredi kartı gerekli

 • Sürükle ‘n Drop Editör

Sezgisel, serbest akışlı sürükle & bırak editörü ile hızlı ve kolay bir anket oluşturun. Ali & mantık, biçimlendirme ve daha uygulamak, anında düzenlemek için etrafında soruları ve sayfaları taşımak.

 • Anket Atla Mantık

Önceki sorulara verdikleri yanıtlara göre her davalı için kişiselleştirilmiş bir anket alma deneyimi oluşturun.Mantık, borulama, çıkarma ve daha yap.

 • 35+ Soru Tipleri

35 üzerinde soru tipleri ile bir şey değildir. 3D matrisinin gibi çoktan seçmeli, ya da gelişmiş bir soru türleri, gibi temel soruların, çeşitli seçin.

 • Uzman Şablonlar

Tamamen özelleştirilebilir, önceden yapılmış çeşitli kullanarak zamandan tasarruf anket şablonlarıFluidSurveys uzmanları tarafından tasarlanan. İhtiyacınız olan her şey saniyeler içinde başlamak için.

 • Soru Bankaları

Senin anket içine Soru Bankası profesyonel soruları ekleyerek daha hızlı çalışın, ya da kaydetmek ve bankada kendi sorularınızı yeniden kullanmak. Anketler ve ekipler arasında bu paylaşın.

 • Özel Biçimlendirme

Özel biçimlendirme seçenekleri ile anketler kişiselleştirin. Gerekli veya isteğe bağlı sorular Yap Yorum alanları ekleyin, seçimler rastgele soru düzeni, değiştirmek ve daha fazlası!

 • Tema ve Marka

Kolay kullanımlı şekillendirme aracı ile anket görünümünü özelleştirin.Güzel bir pre-built tema seçin, bir noktası kullanmak ve Themer tıklayın, ya da gelişmiş CSS editörü yetenekleri ile yere kadar başlayacak.

 • Çok dilli

Düzenlemek ve 64 dil sürümleri üzerinde yönetmek için araçları ile çok dilli anketler oluşturun. Toplu çeviri araçları kolaylaştırır.

——————

Her TouchPoint verileri toplayın.

Çok modlu veri toplama kolay her davalı ulaşmak ve yanıt oranları en üst düzeye yapar. Çevrimdışı yanıtları toplamak, herhangi bir mobil cihaza veya tablet üzerinden veri toplamak, web bağlantıları, kişiselleştirilmiş e-posta davetiyeleri, sosyal medya veya web sitesi pop-up ile online anketler göndermek, veya erişim davalı panelleri hedeflenen.

 • E-posta Davetiyeler

Gönder güvenli, kişiselleştirilmiş anket kişilerinize davet ediyor.Kontak listelerini planlamak veya e-posta otomatik, yanıt oranlarını izlemek, hatırlatmalar göndermek ve yönetmek için güçlü bir e-posta aracını kullanın.

 • FluidMobile

Apple ve Android cihazlarda, RFID tarayıcılar ve QR kodları için FluidSurveys ‘uygulaması ile mobil yanıtları toplayın. Anketler dinamik mükemmel bir anket alma deneyimi için her mobil cihaz ve ekran boyutuna adapte olacaktır.

 • Özel Web Linkler ve Sosyal Medya

En hızlı ve en kolay anket dağıtım yöntemi için katılımcıların anketler göndermek için URL’leri kullanın, ve / veya sosyal medya profilleri (Facebook, Twitter, Linked In, vb) doğrudan linkler yayınlamak

 • Kiosk Modu

Müşteri ile etkileşim ve fuarlarda, büfeler, mağazalar ve sergiler çevrimdışı kullanım için optimize edilmiş anketler ile zamanında, yüz yüze geribildirim toplamak.

 • Dinamik Pop-Ups

Özelleştirilebilir pop-up ile ankete katılmak için web sitesi ziyaretçileri davet edin. Marka görünüm ve his, ve frekans, yerleştirme, zamanlama, ve daha ayarlayın.

 • Sitenizde göm

Senin anket gömerek web sitenize veya blog doğrudan yanıtları toplayın. Kopyalama, yapıştırma ve gidin!

 • Çevrimdışı Yetenekler

Bağlantı yok? Sorun değil! Çevrimdışı herhangi bir bilgisayar, tablet veya mobil cihaz kullanarak yanıtları toplamak ve yeniden kurulan bağlantı bir kez verileri karşıya.

 • Veri Segmentasyon

Zaman ve çaba kaydetmek için bir anket ile birden davalı kesimleri yanıtlar (yani katılımcıların bölgedeki A, B ve C) veya dağıtım kanalları toplayın.

 • Olark Entegrasyon

Monitör ve olark canlı sohbet ile anket tamamlamak gibi katılımcıların destek.

 • Ödeme toplayın

PayPal veya Google Cüzdan kullanarak anket ile katılımcıların ödemeleri toplayın. Cha-Ching!

 • Kullanıcı Portallar

Onlar güvenli erişim ve birden anketler gönderebilirsiniz özel katılımcıların, ya da davalı gruplar için özel web portalları kurmak.

 • Cint Tepki Panelleri

Cint OpinionHub en 7,5 milyon profilli katılımcıların ile anket yanıtları satın alarak daha iyi, daha hızlı fikir alın.

Toplanan verilerden eyleme anlayışlar kazanmak.

Veri birimleri biliyor ve FluidSurveys kolay sizin toplanan tepkiler değerli ve eyleme anlayışlar ayıklamak için yapar. PDF, ihracat, bilgilendirici grafikler ve grafikler ile her şeyi özetlemek, ham verilere erişmek güçlü filtreler ile derin kazmak, CSV, SPSS, ve daha fazlası.

 • Real-Time Sonuçları

İkinci anketler tamamlanan yanıtları analiz izin gerçek zamanlı sonuçları ile daha hızlı ve daha akıllı kararlar verin.

 • Tek tıklayınız Raporları

Gerçek zamanlı oluşturun, güzel tablolar ve grafikler ile bildirir.Toplam verilerini görüntüleme veya pasta grafikler, tablolar, çubuk grafikler ve daha fazlası gibi çeşitli biçimlerde kullanarak soruları karşılaştırın.

 • FluidFilters

Herhangi bir rapor veya ihracat için, değerli anlayışlar ortaya çıkarmak için belirli veri kümelerini görüntülemenizi. Yeniden kullanım için bu son derece özelleştirilebilir filtreleri kaydedin.

 • Tepki Tetikleyicileri

Katılımcıların belirli bir şekilde sorularını yanıtladı ne zaman size cevap ve hemen veri kullanımı yapabilirsiniz kurmak uyarıları, size bildirmek için.

 • Metin Tepki Analizi

Metin etiketleme ile açık-uçlu metin yanıtları ölçün ve yerleşik kelime bulutları ile ortak metin eğilimleri görselleştirmek.

 • Tepki Görüntüleyici

Taneli seviye geribildirim için ayrı anket yanıtları aşağı sondaj net tablo formatlarında kolay.

 • Veri İhracat

Ayrıca analiz ve CSV veya SPSS tüm yanıtları indirerek veri depolamak.

 • Rapor Paylaşımı

URL’ler ile kolayca başkalarıyla online raporlar paylaşabilirsiniz. Mevcut Şifre koruması!

Seferber alın: mobil cihazlar üzerinden anketler dağıtın.

Bugünün dünyasında, tüm dijital kanalları herhangi bir akıllı telefon veya tablet üzerindeki ilgi çekici bir deneyim ile katılımcıların sağlamak için anket çözümü için zorunludur hale mobil cihazlarda yakınsama. FluidSurveys inşa etkili her davalı ulaşmasını sağlayan, dağıtmak ve sorunsuz herhangi bir mobil cihaza adapte anketler yönetmek için kolaylaştırır.

 • FluidMobile Temalar

Herhangi bir dokunmatik kullanmak için anketler kolay yapacağız mobil hazır temalar kullanın. Büyük interaktif özellikleri: düğmeler, sürgü, onay kutularını ve Açılır menülerde kendi touchability yansıtacak şekilde tarz. Anketler her cihazda çekici ve güzel olacak.

 • Akıllı Ekran

Sizin anket düzeni otomatik & dinamik, her davalının cihaza adapte olacaktır. Sıvı şablonlar tüm anketler düzgün ve anket bir Android smartphone, iPad tablet, Blackberry, ya da başka herhangi bir cihaz üzerinde götürülüyor olup olmadığını güzel bakmak emin olun.

 • Çevrimdışı Koleksiyon

Hatta bugünün internet çağında, bir WiFi veya veri bağlantısı olması her zaman mümkün değildir. Neyse ki, FluidSurveys Eğer herhangi bir aygıtı kullanan veri çevrimdışı toplamak sağlar, ve her şeyi bir kez bağlantı yeniden kurulur senkronize ve yüklenir.

 • Etkileşimli Sorular

Mobil cihazlar kaldıraç ve hiç ummadığınız veri toplamak için tasarlanmış interaktif soru tipleri yararlanın. Katılımcıların, kendi kamerayı kullanarak sorulara cevap video yanıtları veya işlem ödemeleri göndermek için izin verin.

Yorum Bırak